تبلیغات
Jahanam-e-Farzanegan - مسافرت شیرین من!!!
Jahanam-e-Farzanegan
 
دوشنبه 29 مرداد 1386 :: نویسنده : ترانه

سلام

دلم واستون تنگیده بود  خیلیییییی. البته دلم واسه baxe فامیل هم تنگ شده. چه کنم دیگه دل نازکم.

مسافرتم داستان زیاد داشت. هم چیزای خوب و هم بد.

اول مسافرت یه خبر روانم رو دچار تحولات اساسی کرد:<<ساعت ۲ ظهر پاشم برم کانون زبان!!>>

بابا ولمون کن. مگه علافم؟؟؟ ساعت ۲ ظهر. وسط گرما ....

هنوز این خبر تاثیرات خودش رو به جا نذاشته بود که برنامه ی شمالمون به هم خورد و این طور شد که ما ۴ هفته موندیم تهران. حالا ببینین ۴ هفته رو چه طور گذروندم.

صبحها مامانم میومد می گفت: مگه نمی خواستی بریم فلان جا.

- بعداْ.  بعد هم می خوابیدم. انقد حال می داد.... البته آخرش هم نمی شد زیاد بخوابم چون با صدای زنگ موبایل داداشم از خواب می پریدم. ناهارو صبونه که یکی می شد. بعدش هم یه جوری می گذشت.

یکی از شبا عروسی بود که تا دلتون بخواد من آدم دیدم اونجا که در ۱۵ سال اخیر ندیده بودمشون و عجیب بود که همه منو می شناختن. مثلاْ یکیشون اومد جلو گفت: میدونی ترانه جون دفعه ی آخری که من تو رو دیدم انقد بودی( یه سایزی در حد ۱۰ سانت نشون میداد) <<آخه تو از کجا منو یادته؟؟؟؟>>  

 و جالب تر از اون یه آدمایی هم بودن که دلم واسشون تنگ شده بود و وقتی دیدمشون خیلی خوشحال شدم ولی اونا بعد از یکی دو ساعتی اومدن گفتن. سلام ترانه خانوم. من دیدم تو رو ؟؟؟؟  ( این همش راجع به یه نفر بود قابل توجه بعضیا )

یک شب رفتیم پیک نیک. اونم خیلی خوب بود جای شما خالی. ولی یه کم بارون بود. ( کمی تا قسمتی ابری همراه با رگبار ....) ولی خوب پسردایی گوگولیم ( میگو حرف نزن ) اظهار داشت که من نزدیکیهای خونه ی خودمون تگرگم دیدم. و دختر خالم هم می گفت که خونه ی ما داشت برف میومد. <<واقعاْ میبینید این اختلاف طبقاتی رو توی تهران.>>

خلاصه مسافرت خوبی بود. یه چیزای دیگه ای هم داشت که قابل گفتن نیستن و از همه بهترش این بود که من cousin  ها مو دیدم. اونم چه cousin هایی. نه میگو؟؟؟؟؟ ( میگو هر چی میدونی لطفاْ نگو تو نظر ها. چون هر کسی نظرها رو می خونه)

((راستی همه جا جاتون خالی بود به جز عروسی   ))    

قربونتون

بای

نوع مطلب :
برچسب ها :
 
درباره وبلاگ


مدیر وبلاگ : ترانه

آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :