تبلیغات
Jahanam-e-Farzanegan - ما را چه شد؟؟؟؟
Jahanam-e-Farzanegan
 
دوشنبه 9 مهر 1386 :: نویسنده : ترانه

سلام رز گل من!!!

خوبین؟ چی کارا میکنین؟؟؟ خوش گذشت؟؟ من که تو عمرم انقد نخندیده بودم. حال می کنم با جو دبیرستان!!! راحت میشه تیکه بندازی به دبیرا. بیشترشون هم نمی فهمن چی میگی؟؟؟

شما را چه شد؟؟ با این سریالا حال میکنید؟؟ ما از این سریالا فقط یه چیز مهم یاد گرفتیم که عاشق شدن دست خداست نه دست خود آدم. پس اگه کسی عاشق شد خدا خواسته بدبخت تقصیر خودش نبوده.

ما این دبیرامون کپسول خندن بعضیاشون مثل کوتوله ی لاغر همین طوری که نگاشون می کنی می ترکی از خنده. از این نوع اول تا دلت بخواد تو دبیرستان پره. از مرد تا زن همه آفریده شدن واسه شاد شدن دل مردم. این سارو فرزام تعادل نداره. یه روز مثله قره باغی بلوز یاسی می پوشه. یه روز دیگه هم مثله دیروز تریپ دهه ۵۰ میزنه. بیچاره دوم های ریاضی. غش نکردین از خنده سر کلاس؟؟؟

اون یکی دبیر دینیه میاد سر کلاس شیکمش رو میخارونه. اه دبیر فارسیه هم سر هر کلاسی رفته نشسته گفته که آره من عرب نیستم باور کنید!!!! فامیلم غلط اندازه. من شوشتریم. قرار هم بوده فامیلم عطار بشه. ما هم گفتیم خوب بهتر که نشد چون اونوقت فامیلش با دبیر ریاضیه یکی میشد

در کلاس ما رو به همه ی شمایی که ماست ندیدین هم بازه.  ماست شل و بی مزه. این دبیر شیمیه علاوه بر ماست بودن هیچی هم بلد نیست. طبق تحقیقات وسیعی که تازگیا داشته کالری واحد انرژی توی دستگاه SI هستش!!!!!!

خبرای جدید هم اینکه قره باغی و فخی تپلی با پارسا مدیر راهنمایی بهشتی دعواشون شده و از راهنمایی رفتن . خانوم نظری هم دبیر ورزش فرزانگان با خانوم کیانی دعواش شده و رفته!!!!

راستی بکس زیبا من از یک مهر تا حالا ۷۰-۸۰ تا اس ام اس زدم که بی سابقه بوده. واسه همینم اگه جوابتونو ندادم ناراحت نشید

قربونتون برم 

بای بای

نوع مطلب :
برچسب ها :
 
درباره وبلاگ


مدیر وبلاگ : ترانه

آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :